Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektrické vedenie elektrina zse
Ilustračné foto ZSE
17. júna 2014 14:42 Energetika všeobecneAktuality od vEnergetike.skSITA

Alternatívny dodávateľ Magna E.A. je už akciovkou

Zmenou právnej formy nedochádza k zrušeniu spoločnosti, upozorňuje predseda predstavenstva spoločnosti Magna E.A. Martin Ondko.

Alternatívny dodávateľ energií, spoločnosť Magna E.A., zmenila svoji právnu formu. Doteraz firma pôsobila na trhu s dodávkami energií ako spoločnosť s ručením obmedzeným, po novom bude ako akciová spoločnosť. Predsedom predstavenstva sa stal Martin Ondko. Jeho podpredsedom je Peter Žúbor a členom predstavenstva je Lukáš Moravčík. „Zmenou právnej formy nedochádza k zrušeniu spoločnosti, ani k prechodu jej obchodného imania na právneho nástupcu, a tak spoločnosť ako právnická osoba zostáva zachovaná,“ informoval agentúru SITA predseda predstavenstva Martin Ondko.

Spoločnosť Magna E.A. je jedným z nových obchodníkov na energetickom trhu. Na trhu s elektrinou pôsobí od roku 2007, na trhu s plynom od začiatku roka 2011. V súčasnosti dodáva elektrinu i plyn niekoľkým tisícom domácností a viac ako tisícke firiem.

Témy

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies